Домкрат підкатний гідравлічний 2т (135-310мм) FORCEKRAFT FK-TA820011
Код товару: F-52313
Виробник: FORCEKRAFT
0
Інформація для замовлення
Доставка та оплата
Доставка та оплата
Графік роботи та контакти
Графік роботи та контакти
В наявності
1 697грн.
Знайшли дешевше?
Детальний опис
Продумана та безпечна конструкція: Модель FK-TA820011 відрізняється продуманою конструкцією, що забезпечує зручність та безпеку. Вона має висоту підхоплення всього 135 мм, що робить його ідеальним для автомобілів з низьким кліренсом, та максимальний рівень підйому до 310 мм, з робочим ходом 175 мм. Домкрат оснащений спеціальним запобіжним та спускним клапаном, який надійно захищає від перевантаження та дозволяє плавно і без зусиль опустити транспортний засіб. Зворотна пружина легко повертає підйомний механізм у вихідне положення, прискорюючи процес роботи.
Зручність використання та маневреність: Для максимальної зручності при переміщенні домкрат обладнаний двома поворотними колесами на 360 градусів, що забезпечують плавну маневреність, а також двома фіксованими колесами для стійкості під час підйому. Профільована рукоятка завдовжки 370 мм забезпечує зручність при перенесенні, що робить його вкрай мобільним.
Технічні характеристики:
  • Вантажопідйомність: 2 тонни
  • Висота підхоплення: 135 мм
  • Висота підйому: 310 мм
  • Робочий хід: 175 мм
  • Тип приводу: Гідравлічний
  • Матеріал корпусу: Метал
  • Колеса: 2 поворотних, 2 фіксованих
  • Наявність ручки для перенесення: Так
  • Габарити без упаковки: 420х200 мм
  • Вага нетто: 7 кг
Характеристики
Вага, кг 7
Вантажопідйомність
Виробник FORCEKRAFT
Висота в упаковці, мм 140
Довжина в упаковці, мм 445