Кутошліфувальна машина з поворотною рукояткою (220В, 2600Вт, діаметр диска 230мм, макс. 6400об/хв) Forsage AG230-2600JHP
Код товару: F-11015
Виробник: FORSAGE electro
0
Інформація для замовлення
Доставка та оплата
Доставка та оплата
Графік роботи та контакти
Графік роботи та контакти
В наявності
4 215грн.
Знайшли дешевше?
Детальний описКутова шліфувальна машина Forsage electro AG230-2600JHP потужністю 2600 Вт сумісна з насадками максимальним діаметром 230 мм, підтримує частоту обертання шпинделя 6000 об/хв, завдяки чому ефективно справляється з обробкою і зачищенням поверхонь, а також різкою.. Стане в нагоді вдома, в гаражі та на дачі.