Дриль-перфоратор електричний, 220V, 820W, 2700 об/хв, патрон 1-13мм Forsage electro ID16-2-820RE
Код товару: F-11026
Виробник: FORSAGE electro
0
Інформація для замовлення
Доставка та оплата
Доставка та оплата
Графік роботи та контакти
Графік роботи та контакти
В наявності
3 550грн.
Знайшли дешевше?
Детальний описУдарний дриль Forsage electro ID16-2-820RE потужністю 820 Вт, підтримує 2 швидкості обертання оснастки 0-2700/0-1100 об/хв і частоту ударів 0-48000/0-17600 уд/хв. Використовується для ручного чи ударного свердління металу, деревини, легкого бетону, цегли, плитки чи пластику. Свердлить отвори діаметром до 25 мм у деревині, до 13 мм у бетоні та до 13 мм у металі. Ефективне свердління твердих матеріалів забезпечує потужний промщ ударного механізму. Дриль працює зі свердлами з діаметром хвостовика 1-13 мм, що дозволяє ефективно вирішувати різноманітні завдання.